Enim müüdud

Info

Brändid

Uued tooted

Sooduspakkumised

Tarnijaid

Enimmüüdud

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 44 tootest
 • 3,20 € On laos

  Toidu kaunistamiseks mõeldud Eesti lipu värvides kaunistustikud valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi, lõika ning kaunista! Suurepärane viis toidulaua kaunistamiseks Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks! Tikud sobivad hästi nii muffinite, tikuvõileibade, puuviljade jm näkside serveerimiseks kui ka joogikõrtele.

  3,20 €
  On laos
 • 2,60 € On laos

  Tibudega munahoidjad sobivad suurepäraselt lihavõttepühadeks lauale! Munahoidjad on abiks nii munade värvimisel kui lihtsalt dekoratsiooniks. Toode koosneb kuuest erinevat värvi munahoidjast (nii tibuga kui ilma). Ühe ümbrise mõõduks on 3,6 cm (kõrgus). NB! Munahoidjate juurde sobivad hästi ka värvilised jänestega muffiniümbrised.

  2,60 €
  On laos
 • 1,00 € On laos

  Klaaspudel 200 ml, kõrgus 14,3 cm. Pudel sobib hästi laste sünnipäevapeole. Kaunista see sobiva pudeliümbrisega ning vaata lisaks vahvad paberkõrred.  Klaaspudelile saab lisaks osta ka keeratava korgi (läbimõõduga 38 mm).

  1,00 €
  On laos
 • 0,20 € On laos

  Klaaspudelitele sobiv keeratav kaas, läbimõõduga 38 mm, värvus hõbe.

  0,20 €
  On laos
 • 1,30 € Otsas

  Klaaspudel 250 ml, kõrgus 15,5 cm. Pudel sobib hästi laste sünnipäevapeole. Kaunista see sobiva pudeliümbrisega ning vaata lisaks vahvad paberkõrred.  Klaaspudelile saab lisaks osta ka keeratava korgi (läbimõõduga 38 mm).

  1,30 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
  Otsas
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud Loomade teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9) ning kuue erineva looma pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Elevandi teemaline lipuvanik on mõeldud pisikese preili katsikupeo kaunistamiseks. See valmib kiiresti ja kergesti. Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode on koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), lapse vanusega lipukestest (1 kuu - 12 kuud) ning elevandi pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga...

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud Kassi teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9) ning kassi pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Elevandi teemaline lipuvanik on mõeldud poiste katsikupeo kaunistamiseks. See valmib kiiresti ja kergesti. Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode on koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), lapse vanusega lipukestest (1 kuu - 12 kuud) ning elevandi pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 3,10 € On laos

  Suurte masinate teemalised vahvad topsid, mille sisse võib panna nii popcorni, maiustusi kui muid näkse. Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiva kujundusega topsid, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb kahest erinevast kujundusest. Saad valida endale sobivaima või kasutada mõlemat kujundust koos. Ühe...

  3,10 €
  On laos
 • 16,90 € On laos

  Prinditav peokomplekt Loomad koosneb 11 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse sünnipäevapeo rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

  16,90 €
  On laos
 • 5,10 € On laos

  Glamuuri teemalised photobooth ehk fotosessiooni tooted sobivad hästi seltskondadele, kes soovivad oma peo veidi glamuursemaks ja meeldejäävamaks muuta. Prinditavast tootefailist leiad erinevaid tooteid (vuntsid, huuled, prillid, maskid, mütsid, sildid jms), millega lõbusaid fotosid teha. Vali välja oma lemmikud, prindi ja lõika ning tähista! 

  5,10 €
  On laos
Kuvatud 1 - 12 kokku 44 tootest