Enim müüdud

Info

Brändid

Tarnijaid

Enimmüüdud

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 69 tootest
 • 3,20 € On laos

  Toidu kaunistamiseks mõeldud Eesti lipu värvides kaunistustikud valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi, lõika ning kaunista! Suurepärane viis toidulaua kaunistamiseks Eesti Vabariigi sünnipäeva auks! Tikud sobivad hästi nii muffinite, tikuvõileibade, puuviljade jm näkside serveerimiseks kui ka joogikõrtele.

  3,20 €
  On laos
 • 1,00 € Otsas

  Klaaspudel 200 ml, kõrgus 14,3 cm. Pudel sobib hästi laste sünnipäevapeole. Kaunista see sobiva pudeliümbrisega ning vaata lisaks vahvad paberkõrred.  Klaaspudelile saab lisaks osta ka keeratava korgi (läbimõõduga 38 mm).

  1,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
  Otsas
 • 1,30 € Otsas

  Klaaspudel 250 ml, kõrgus 15,5 cm. Pudel sobib hästi laste sünnipäevapeole. Kaunista see sobiva pudeliümbrisega ning vaata lisaks vahvad paberkõrred.  Klaaspudelile saab lisaks osta ka keeratava korgi (läbimõõduga 38 mm).

  1,30 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
  Otsas
 • 2,60 € On laos

  Tibudega munahoidjad sobivad suurepäraselt lihavõttepühadeks lauale! Munahoidjad on abiks nii munade värvimisel kui lihtsalt dekoratsiooniks. Toode koosneb kuuest erinevat värvi munahoidjast (nii tibuga kui ilma). Ühe ümbrise mõõduks on 3,6 cm (kõrgus). NB! Munahoidjate juurde sobivad hästi ka värvilised jänestega muffiniümbrised.

  2,60 €
  On laos
 • 0,20 € On laos

  Klaaspudelitele sobiv keeratav kaas, läbimõõduga 38 mm, värvus hõbe.

  0,20 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Elevandi teemaline lipuvanik on mõeldud pisikese preili katsikupeo kaunistamiseks. See valmib kiiresti ja kergesti. Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode on koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), lapse vanusega lipukestest (1 kuu - 12 kuud) ning elevandi pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga...

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud liikluse teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9), kirjaga “Palju õnne” lipukestest ning pildiga ja ühevärvilistest lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga...

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud Kassi teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9) ning kassi pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 16,90 € On laos

  Prinditav peokomplekt Loomad koosneb 11 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse sünnipäevapeo rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

  16,90 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud Loomade teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9) ning kuue erineva looma pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Kingi oma emale sooja sõnumiga seinapilt. Prinditaval seinapildil on palju armsaid omadussõnu, mis kõik iseloomustavad kallist ema. Pildi saab asetada kas riiulile või seinale, vali selleks vaid sobiv raam. Pildi suurus A4 ehk 297 x 210 mm.

  4,50 €
  On laos
 • 16,90 € On laos

  Prinditav peokomplekt Kass koosneb 11 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse sünnipäevapeo rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

  16,90 €
  On laos
Kuvatud 1 - 12 kokku 69 tootest