Lipukesed ja vanikud Siin on 20 toodet.

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 20 tootest
 • 4,50 € On laos

  Elevandi teemaline lipuvanik on mõeldud poiste katsikupeo kaunistamiseks. See valmib kiiresti ja kergesti. Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode on koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), lapse vanusega lipukestest (1 kuu - 12 kuud) ning elevandi pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Elevandi teemaline lipuvanik on mõeldud pisikese preili katsikupeo kaunistamiseks. See valmib kiiresti ja kergesti. Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode on koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), lapse vanusega lipukestest (1 kuu - 12 kuud) ning elevandi pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga...

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Haldjate teemaline lipuvanik on mõeldud peoruumi või laua kaunistamiseks ning valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9) ning pildiga lipukestest (erinevad haldjad). Saad kujundada endale just sobivaima teksti ja värviga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud Jäätise teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9) ning erinevate jäätiste pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud jäätise teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9) ning erinevate jäätise piltidega lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud Jalgpalli teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9) ning jalgpalli pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud Kassi teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9) ning kassi pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Lepatriinu teemaline lipuvanik on mõeldud peoruumi või laua kaunistamiseks ning valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9) ning lepatriinu pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud liikluse teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9), kirjaga “Palju õnne” lipukestest ning pildiga ja ühevärvilistest lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga...

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud Loomade teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9) ning kuue erineva looma pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud mesilase teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9), kirjaga “Palju õnne” lipukestest ning pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
 • 4,50 € On laos

  Öökulli teemaline lipuvanik on mõeldud peoruumi või laua kaunistamiseks ning valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista! Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-5), kirjaga “Palju õnne” lipukestest ning pildiga lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

  4,50 €
  On laos
Kuvatud 1 - 12 kokku 20 tootest