Prinditavad lipukesed - Liiklus

Peoruumi või laua kaunistamiseks mõeldud liikluse teemaline lipuvanik valmib kiiresti ja kergesti! Vali välja sobivad lipukesed, prindi ja lõika ning kaunista!

Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9), kirjaga “Palju õnne” lipukestest ning pildiga ja ühevärvilistest lipukestest. Saad kujundada endale just sobivaima tekstiga lipuvaniku! 

Rohkem infot

92 toodet

4,50 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Poistele
Teema Liiklus

Rohkem infot

Ühe lipukese mõõduks on 18 x 13 cm, ühel A4 lehel on kokku kaks lipukest.

See toode on müügiks digitaalsel kujul (pdf formaadis), mis tähendab, et toote ostul saadetakse Sinu e-postile prinditava toote kujundusfailid. Seejärel tuleb Sul vaid toode alla laadida ja välja printida ning pidu võibki alata!

Tee nii:

  • lae toode alla, kasutades selleks Adobe Reader tasuta tarkvara
  • prindi välja soovitud leheküljed, valides printimise valikutest lehe suuruseks kindlasti originaal suuruse (actual size) ning kasutades valget paberit/kartongi grammkaaluga 200–300 g/m²
  • lõika lipukesed välja
  • tee lipukeste ülaserva augud ning ühenda need paelaga või riputa lipukesed paelale pesulõksudega
  • riputa sobivas mõõdus ja sobiva sõnumiga lipuvanik peoruumi seinale või lauale

Kõiki tooteid saab tellida ka trükituna. Trükihind oleneb kogusest. Anna meile oma trükisoovist toote tellimisel teada ning teeme Sulle hinnapakkumise. 


NB! Vaata ka teisi Liikluse teemalisi prinditavaid tooteid!

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted