Prinditav komplekt - Kass

Prinditav peokomplekt Kass koosneb 11 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse sünnipäevapeo rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

Rohkem infot

93 toodet

16,90 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Tüdrukutele
Teema Kass
Värv Roosa

Rohkem infot

Kassi peokomplekt koosneb järgmistest toodetest:

1. Lipukesed - on mõeldud kas peoruumi või laua kaunistamiseks. Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-5) ning kassi pildiga lipukestest. Saad kujundada just Sulle sobivaima tekstiga lipuvaniku! Ühe lipukese mõõduks on 18 x 13 cm, ühel A4 lehel on kokku kaks lipukest.

2. Muffiniümbrised - saad kujundada endale just sobivaima muffinitorni, kasutades selleks kas üht või erinevaid muffiniümbrise kujundusi (kokku neli erinevat). Ühe muffiniümbrise mõõduks (kõrgus) on 4 cm, ühel A4 lehel on kokku kolm ümbrist.

3. Kaunistustikud - on mõeldud nii muffinite, tikuvõileibade, puuviljade jm ampsude või joogikõrte kaunistamiseks. Kaunistustikke on kahe erineva kujuga, ümmargusi ning lipukese kujuga. 

4. Nimesildid - abistavad külalistel leida laualt kas maitsvaid toite või oma istekoha. Nimesildid on personaliseeritavad, mis tähendab, et saad soovil enne toote välja printimist ka nimed/nimetused peale kirjutada. Nimesildi mõõdud: 6 x 9 cm.

5. Pudeliümbrised - eelkõige mõeldud klaaspudelite kaunistamiseks, aga miks mitte kasutada neid ka limpsipudelite või klaaside jaoks. Pudeliümbrise mõõdud on 5 x 20 cm ja ühel A4 lehel on kokku kolm ümbrist. Pudeliümbrised on personaliseeritavad ehk täidetava tekstiväljaga.                                                                                                             

6. Topsiümbrised - tavaliste papptopside kaunistamiseks mõeldud ümbrised sobivad igasugustele 250 ml topsidele. Topsiümbrised on personaliseeritavad ehk täidetava tekstiväljaga. Nii saad muuta ka lastevanemate igavad kohvitopsid palju rõõmsamaks!

7. Salvräti ja söögiriistade ümbrised - muudavad laual rõõmsaks ka kõige lihtsamad valged papptaldrikud. Keera söögiriistad salvräti sisse ning liimi ümbris neile ümber. Ühe ümbrise mõõdud: 4,5 x 16 cm.

8. Popcorni topsid - vahvad paberist topsid, mille sisse võib panna nii popcorni, maiustusi või muid näkse. Lõika tops välja, voldi ning liimi kokku.

9. Plakat - teemakohane plakat mõõduga 180x200 mm. Eelkõige on plakat mõeldud sünnipäevalapse peolauale, tuletamaks meelde päevakangelase uut vanust. Personaliseeri, prindi ning lisa plakat pildiraamiga peolauale. 

10. Tänukaardid - pisikesed tänukaardid on sobivad hästi nii sünnipäeva külalistele mõeldud tänukingitustele kui väikestele maiustustele. Ühel A4 lehel on kokku kaheksa kaarti.

11. Kassi osad õhupallile - vahva kingitus peokülalistele või dekoratsioon sünnipäevale. Lõika kassi kõrvad, nina ja vurrud välja ning liimi need täispuhutud õhupallile. Seejärel saad kaunistada peoruumi vahvate kassidega või anda igale külalisele üks sõber koju kaasa. NB! Õhupallid ei kuulu komplekti.


Komplekti kõikidel toodetel on mitu erinevat kujundust. Vali endale sobivaim või kasuta kõiki koos!


Selle komplekti kõik tooted on müügiks digitaalsel kujul (pdf formaadis), mis tähendab, et toote ostul, saadetakse Sinu e-postile prinditavate toodete kujundusfailid. Seejärel tuleb Sul vaid tooted alla laadida ja välja printida ning pidu võibki alata!

Tee nii:

  • lae toode alla, kasutades selleks Adobe Reader tasuta tarkvara
  • avades faili, saad tekstiväljaga toodetele peale kirjutada sobiva teksti (nt laste nimed)
  • prindi välja soovitud leheküljed, valides printimise valikutest lehe suuruseks kindlasti originaal suuruse (actual size) ning kasutades valget paberit/kartongi grammkaaluga 200–300 g/m²
  • lõika tooted välja, vajadusel liimi ning kasuta lisamaterjale (nagu nt paelad, pildiraam, pesulõksud, pliiatsid vm).

Kõiki tooteid saab tellida ka trükituna. Trükihind oleneb kogusest. Anna meile oma trükisoovist toote tellimisel teada ning teeme Sulle hinnapakkumise. 


NB! Vaata ka teisi Kassi teemalisi tooteid!

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted