Meie e-poe kõik suured ja väikesed kliendid saavad koostada oma personaalseid kingisoovide nimekirju. Oleme loonud keskkonna, mis abistab nii sünnipäeva korraldajat kui ka tema külalisi. 

 

Kellel ja milleks on vaja koostada kingisoovide nimekirja?

Olles ise lapsevanem, tean kui keeruline ja aeganõudev võib olla kingituste ostmine lastele. Kingisoovide lehe loomine sündis soovist teha kingituste soetamine kõigi osapoolte jaoks lihtsaks ja seda viisil, et sünnipäevalapsel oleks kingituste üle palju rõõmu! Kellele meist meeldiks saada mitu samasugust kingitust või hoopis kingitus, mis on kodus juba olemas. 

Meie pakume oma e-poes kõigile kutse ostjatele tasuta ligipääsu kingisoovide nimekirjale. Pakume Sulle võimaluse koostada personaalne kingisoovide nimekiri ning jagada seda oma külalistega.

 

Kuidas kingisoovide nimekirja koostamine käib?

  1. Vali meie e-poest välja sobiv kutse.
  2. Kohanda kutse enda jaoks sobivaks, st. täida kutse lisainfo väli (sisestades kogu vajalik informatsioon kutse personaliseerimiseks) ning lisa vajadusel ka foto.
  3. Salvesta ja lisa kutse ostukorvi.
  4. Peale kutse eest tasumist, saadame Sulle personaliseeritud kutse koos lingiga kingisoovide lehele.
  5. Mine kingisoovide lehele ning koosta nimekiri sünnipäevalapse soovidest.
  6. Jaga kutset oma külalistega ning palu neil tutvuda ka kingisoovide nimekirjaga, reserveerides ostetud toode kindlasti ka nimekirjas.

Lisainfo:

  • Kingisoovide lehekülg on loodud personaalselt Sulle ja Sinu külalistele. Lehele pääsevad ligi  vaid need, kes on vastava lingi saanud.
  • Kingisoovide nimekirja saab jooksvalt muuta. Kõik muudatused salvestuvad automaatselt ja on koheselt kõigile nähtavad. 
  • Kingisoovide alla võib lisada nii konkreetseid tooteid koos piltide ja ostulinkidega kui ka lihtsalt kingiideid. Valik on Sinu!
  • Kingisoovide nimekiri kustub, kui kutsel kuvatud sünnipäeva kuupäev on möödunud. 

 

Kui Sul tekkis kingisoovide lehega seoses küsimusi, kirjuta julgesti: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.