Peotarbed Siin on 132 toodet.

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 132 tootest
 • 1,00 € Otsas

  Klaaspudel 200 ml, kõrgus 14,3 cm. Pudel sobib hästi laste sünnipäevapeole. Kaunista see sobiva pudeliümbrisega ning vaata lisaks vahvad paberkõrred.  Klaaspudelile saab lisaks osta ka keeratava korgi (läbimõõduga 38 mm).

  1,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
  Otsas
 • 1,30 € Otsas

  Klaaspudel 250 ml, kõrgus 15,5 cm. Pudel sobib hästi laste sünnipäevapeole. Kaunista see sobiva pudeliümbrisega ning vaata lisaks vahvad paberkõrred.  Klaaspudelile saab lisaks osta ka keeratava korgi (läbimõõduga 38 mm).

  1,30 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
  Otsas
 • 5,10 € On laos

  Glamuuri teemalised photobooth ehk fotosessiooni tooted sobivad hästi seltskondadele, kes soovivad oma peo veidi glamuursemaks ja meeldejäävamaks muuta. Prinditavast tootefailist leiad erinevaid tooteid (vuntsid, huuled, prillid, maskid, mütsid, sildid jms), millega lõbusaid fotosid teha. Vali välja oma lemmikud, prindi ja lõika ning tähista! 

  5,10 €
  On laos
 • 3,10 € On laos

  Pariisi teemalised photobooth ehk fotosessiooni tooted sobivad hästi nii väikeste kui veidi suuremate preilide pidudele pildistamiseks. Prinditavast tootefailist leiad erinevad tooteid (vuntsid, huuled, prillid, mütsid, hüüded jms), millega lõbusaid fotosid teha. Vali välja oma lemmikud, prindi ja lõika ning tähista!

  3,10 €
  On laos
 • 12,90 € On laos

  Prinditav peokomplekt BEEBIPIDU koosneb 8 erinevast tootest, mis muudavad beebiootuse tähistamise rõõmsaks ja meeldejäävaks! Komplekti kuuluvad nii roosad kui sinised tooted. Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

  12,90 €
  On laos
 • 12,90 € On laos

  Prinditav peokomplekt Elevant (helesinine) koosneb 7 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse katsikupeo või esimese sünnipäeva rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

  12,90 €
  On laos
 • 12,90 € On laos

  Prinditav peokomplekt Elevant (roosa) koosneb 7 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse katsikupeo või esimese sünnipäeva rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

  12,90 €
  On laos
 • 16,90 € On laos

  Prinditav peokomplekt Haldjad koosneb 11 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse sünnipäevapeo rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

  16,90 €
  On laos
 • 12,90 € On laos

  Prinditav peokomplekt JÄÄTIS koosneb 7 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse sünnipäeva rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

  12,90 €
  On laos
 • 16,90 € On laos

  Prinditav peokomplekt Jalgpall koosneb 11 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse sünnipäevapeo rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

  16,90 €
  On laos
 • 16,90 € On laos

  Prinditav peokomplekt Kass koosneb 11 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse sünnipäevapeo rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

  16,90 €
  On laos
 • 11,61 € 12,90 € -10% On laos

  Prinditav peokomplekt Lepatriinu koosneb 6 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse sünnipäevapeo rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

  11,61 € 12,90 € -10%
  Allahinnatud!
  On laos
Kuvatud 1 - 12 kokku 132 tootest