Prinditavad tänukaardid - Liiklus

Liikluse teemalised tänukaardid sobivad hästi nii sünnipäeva külalistele mõeldud tänukingitustele kui ka väikestele maiustustele. Vali välja sobivad kaardid, prindi ja lõika ning kasuta!

Toode koosneb kolmest erinevast kujundusest. Saad valida endale sobivaima või kasutada kõiki koos. Tänukaardi mõõduks on 7 x 5 cm. Ühel A4 lehel on kokku üheksa kaarti. 

Rohkem infot

100 toodet

2,80 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Poistele
Teema Liiklus
Värv Helesinine

Rohkem infot

See toode on müügiks digitaalsel kujul (pdf formaadis), mis tähendab, et toote ostul saadetakse Sinu e-postile prinditava toote kujundusfailid. Seejärel tuleb Sul vaid toode alla laadida ja välja printida ning pidu võibki alata!

Tee nii:

  • lae toode alla, kasutades selleks Adobe Reader tasuta tarkvara
  • prindi välja soovitud leheküljed, valides printimise valikutest lehe suuruseks kindlasti originaal suuruse (actual size) ning kasutades valget paberit/kartongi grammkaaluga 200–300 g/m²
  • lõika tänukaardid välja ning tee ettemärgitud kohta kas auguraua või kääridega auk
  • lisa pael ja seo kaardid kingituste külge
  • üllata oma külalisi armsa tänukingitusega!

Kõiki tooteid saab tellida ka trükituna. Trükihind oleneb kogusest. Anna meile oma trükisoovist toote tellimisel teada ning teeme Sulle hinnapakkumise. 

NB! Vaata ka teisi Liikluse teemalisi prinditavaid tooteid!

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted