Prinditavad kaunistustikud - Haldjad

Toidu kaunistamiseks mõeldud kaunistustikud valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi, lõika ning kaunista!

Toode koosneb mitmest erinevast kujundusest - 5 haldjat, tähed, pilved. Saad kasutada oma laua kaunistamisel kas kõiki kujundusi koos või valida üks sobivaim. Tikud sobivad hästi nii muffinite, tikuvõileibade, puuviljade jm näkside serveerimiseks kui ka joogikõrtele.

Rohkem infot

99 toodet

3,20 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Tüdrukutele
Teema Haldjad
Värv Roosa

Rohkem infot

See toode on müügiks digitaalsel kujul (pdf formaadis), mis tähendab, et toote ostul saadetakse Sinu e-postile prinditava toote kujundusfailid. Seejärel tuleb Sul vaid toode alla laadida ja välja printida ning pidu võibki alata!

Tee nii:

  • lae toode alla, kasutades selleks Adobe Reader tasuta tarkvara
  • avades faili, saad tekstiväljaga kaunistustikkudele peale kirjutada sobiva teksti (nt laste nimed)
  • prindi välja soovitud leheküljed, valides printimise valikutest lehe suuruseks kindlasti originaal suuruse (actual size) ning kasutades valget paberit/kartongi grammkaaluga 200–300 g/m²
  • lõika kaunistustikud välja, aseta kas hambatiku või kõrre külge ning liimi omavahel kokku
  • lisa kujundatud tikud toidule ning serveeri

Kõiki tooteid saab tellida ka trükituna. Trükihind oleneb kogusest. Anna meile oma trükisoovist toote tellimisel teada ning teeme Sulle hinnapakkumise. 

NB! Vaata ka teisi Haldjate teemalisi prinditavaid tooteid!

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted