Prinditav komplekt - Haldjad

Prinditav peokomplekt Haldjad koosneb 11 erinevast tootest, mis muudavad Su lapse sünnipäevapeo rõõmsaks ja meeldejäävaks! Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

Rohkem infot

99 toodet

16,90 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Tüdrukutele
Teema Haldjad
Värv Roosa

Rohkem infot

Peokomplekt Haldjad koosneb järgmistest toodetest:

1. Lipukesed - on mõeldud kas peoruumi või laua kaunistamiseks. Toode koosneb tähtedega lipukestest (A-Z), numbritega lipukestest (0-9), kirjaga “Palju õnne” lipukestest ning pildiga lipukestest. Saad kujundada just Sulle sobivaima tekstiga lipuvaniku! Ühe lipukese mõõduks on 18 x 13 cm, ühel A4 lehel on kokku kaks lipukest.

2. Muffiniümbrised - saad kujundada endale just sobivaima muffinitorni, kasutades selleks kas üht või erinevaid muffiniümbrise kujundusi. Ühe muffiniümbrise mõõduks (kõrgus) on 4 cm, ühel A4 lehel on kokku kolm ümbrist.

3. Kaunistustikud - on mõeldud nii muffinite, tikuvõileibade, puuviljade jm ampsude või joogikõrte kaunistamiseks. 

4. Nimesildid - abistavad külalistel leida laualt kas maitsvaid toite või oma istekoha. Nimesildid on personaliseeritavad, mis tähendab, et saad soovil enne toote välja printimist ka nimed/nimetused peale kirjutada. Nimesildi mõõdud: 6 x 9 cm.

5. Pudeliümbrised - eelkõige mõeldud klaaspudelite kaunistamiseks, aga miks mitte kasutada neid ka limpsipudelite või klaaside jaoks. Pudeliümbrise mõõdud on 5 x 20 cm ja ühel A4 lehel on kokku kolm ümbrist. Pudeliümbrised on personaliseeritavad ehk täidetava tekstiväljaga.                                                                                                              

6. Topsiümbrised - tavaliste papptopside kaunistamiseks mõeldud ümbrised sobivad igasugustele 250 ml topsidele. Topsiümbrised on personaliseeritavad ehk täidetava tekstiväljaga. Nii saad muuta ka lastevanemate igavad kohvitopsid palju rõõmsamaks!

7. Salvräti ja söögiriistade ümbrised - muudavad laual rõõmsaks ka kõige lihtsamad valged papptaldrikud. Keera söögiriistad salvräti sisse ning liimi ümbris neile ümber. Ühe ümbrise mõõdud: 4,5 x 16 cm.

8. Peomütsid - teevad rõõmsaks iga peo! Kahe erineva kujundusega mütsid valmivad kergesti, vajad lisaks vaid veidi paela või kummi mütsi kinnitamiseks.

9. Plakat - teemakohane plakat mõõduga 18x20 cm. Eelkõige on plakat mõeldud sünnipäevalapse peolauale, tuletamaks meelde päevakangelase uut vanust. Personaliseeri, prindi ning lisa plakat pildiraamiga peolauale. 

10. Tänukaardid - pisikesed tänukaardid on sobivad hästi nii sünnipäeva külalistele mõeldud tänukingitustele kui väikestele maiustustele. Ühel A4 lehel on kokku kaheksa kaarti.

11. Võlukepike - vahva kingitus peokülalistele või dekoratsioon sünnipäevalauale. Lõika võlukepikeste tähed välja, liimi need sobivate pulkade külge ning kaunista erinevate litrite, helmeste ja paeltega. NB! Pulgad, litrid, helmed ja paelad ei kuulu komplekti.

Komplekti kõikidel toodetel on mitu erinevat kujundust. Vali endale sobivaim või kasuta kõiki koos!
Selle komplekti kõik tooted on müügiks digitaalsel kujul (pdf formaadis), mis tähendab, et toote ostul, saadetakse Sinu e-postile prinditavate toodete kujundusfailid. Seejärel tuleb Sul vaid tooted alla laadida ja välja printida ning pidu võibki alata!

Tee nii:

  • lae toode alla, kasutades selleks Adobe Reader tasuta tarkvara
  • avades faili, saad tekstiväljaga toodetele peale kirjutada sobiva teksti (nt laste nimed)
  • prindi välja soovitud leheküljed, valides printimise valikutest lehe suuruseks kindlasti originaal suuruse (actual size) ning kasutades valget paberit/kartongi grammkaaluga 200–300 g/m²
  • lõika tooted välja, vajadusel liimi ning kasuta lisamaterjale (nagu nt paelad, pildiraam, pesulõksud, pliiatsid vm).

Kõiki tooteid saab tellida ka trükituna. Trükihind oleneb kogusest. Anna meile oma trükisoovist toote tellimisel teada ning teeme Sulle hinnapakkumise. 


NB! Vaata ka teisi Haldjate teemalisi prinditavaid tooteid!

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted