Kutse - Haldjad, lilla Vaata suuremalt

Prinditav kutse - Haldjad, lilla

Prinditav kutse Haldjad (lilla) sobib hästi nii väikeste kui veidi suuremate tüdrukute sünnipäevapeole!

Kutse on personaliseeritav - s.t kutse tellimisel, kujundatakse sellel olevad tekstiväljad vastavalt Sinu soovile.

Kutse mõõdud: 130x180 mm.

Rohkem infot

100 toodet

5,90 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Tüdrukutele
Teema Haldjad
Värv Lilla

Rohkem infot

Kutse on müügiks digitaalsel kujul, mida saab omal soovil kas e-postiga edasi saata või paberile välja printida. Kutse tellijale saadetakse kutsest kaks erinevat kujundusfaili, millest üks on kvaliteetne trükifail (sobilik printimaks paberile) ning teine väiksemamahuline fail (sobilik saatmaks e-postiga).

NB! Iga kutsega tuleb kaasa ka unikaalne võimalus luua sünnipäevalapse kingisoovide nimekiri, millele pääsevad ligi kõik tema külalised. Sellisel viisil on külalistel kingivalik kergem ning sünnipäevalapsel kingitustest suurem rõõm! Kõik külalised saavad jooksvalt nimekirjas olevaid kingisoove endale reserveerida ning teiste reserveeringuid jälgida. Nii saavad kõik asjaosalised olla kindlad, et ühtki kingitust ei tule topelt.

Kõiki kutseid saab tellida ka trükituna (minimaalne kogus 10 tk). Trüki hind oleneb kogusest. Anna meile oma trükisoovist kutse tellimisel teada!

Ostujuhend:

1) Vali välja sobiv toode.

2) Kohanda kutse oma andmetega ehk lisa allpool asuvale väljale “Lisainfo” kutsele tehtavad muudatused sünnipäeva kohta: nimi, vanus, kuupäev, kellaaeg, asukoht ning kontaktid. NB! Kõik muud muudatused on tehtavad vaid lisatasu eest. Juhul, kui soovid kutseid trükituna, lisa ka see märkus ning kutsete kogus lisainfo alla.

3) Kui kutse on koos fotoga, siis palun lisa muudatuste alla ka kõrgkvaliteetne foto (minimaalselt 2MB), portree formaadis.

4) Kui oled muudatused salvestanud, siis lisa toode ostukorvi.

5) Kutse personaliseeritakse peale makse laekumist.

6) Personaliseeritud kutse fail saadetakse Sinu e-posti aadressile kahe tööpäeva jooksul.

7) Iga kutse personaliseerimiseks on ette nähtud kuni kaks kutse redigeerimist.

8) Kui soovisid ka trükiteenust, siis vormistatakse kutse personaliseerimisel Sulle lisaarve trükiteenuse kohta ning lepitakse kokku tähtaeg, millal kutsed kätte saad.

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted

Toote muutmine

Peale oma muudetud toote salvestamist ärge unustage seda lisamast ka oma ostukorvi.

Tekst

loader

* nõutud väljad