Prinditavad nimesildid - Jalgpall Vaata suuremalt

Prinditavad nimesildid - Jalgpall

Jalgpalli teemalised nimesildid abistavad külalistel leida laualt kas maitsvaid toite või oma istekoha. Nimesildid valmivad kiiresti ja kergesti - vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

Rohkem infot

100 toodet

2,50 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Poistele
Teema Jalgpall
Värv Roheline

Rohkem infot

Prinditavate nimesiltide mõõdud on 6 x 9 cm ja ühel A4 lehel on kokku neli ümbrist. Nimesildid on personaliseeritavad ehk täidetava tekstiväljaga, sellele saab lisada kas laste nimed või siis pakutavate toitude nimetused.

Toode koosneb neljast erinevast kujundusest. Vali endale sobivaim või kasuta kõiki kujundusi koos.

See toode on müügiks digitaalsel kujul (pdf formaadis), mis tähendab, et toote ostul saadetakse Sinu e-postile prinditava toote kujundusfail. Seejärel tuleb Sul vaid toode alla laadida ja välja printida ning pidu võibki alata!

Tee nii:

  • lae toode alla, kasutades selleks Adobe Reader tasuta tarkvara
  • avades faili, saad tekstiväljaga nimesiltidele peale kirjutada sobiva teksti (nt laste nimed), seejärel salvesta
  • prindi välja soovitud leheküljed, valides printimise valikutest lehe suuruseks kindlasti originaal suuruse (actual size) ning kasutades valget paberit/kartongi grammkaaluga 200–300 g/m²
  • lõika ümbrised välja, murra pooleks ning aseta lauale!

Kõiki tooteid saab tellida ka trükituna. Trükihind oleneb kogusest. Anna meile oma trükisoovist toote tellimisel teada ning teeme Sulle hinnapakkumise.

NB! Vaata ka teisi Jalgpalli teemalisi prinditavaid tooteid!

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted