Prinditavad popcorni topsid - Kass

Kassi teemalised vahvad topsid, mille sisse võib panna nii popcorni, maiustusi kui muid näkse. Peolaua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiva kujundusega topsid, prindi ja lõika ning kaunista!

Toode koosneb neljast erinevast kujundusest. Saad valida endale sobivaima või kasutada kõiki kujundusi koos. Ühe topsi mõõduks on 10 x 8 cm. 

Rohkem infot

88 toodet

3,10 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Tüdrukutele
Teema Kass
Värv Roosa

Rohkem infot

Ühel A4 lehel on kokku üks popcorni tops, komplekti kuulub neli erinevat kujundust (4 x A4).

See toode on müügiks digitaalsel kujul (pdf formaadis), mis tähendab, et toote ostul saadetakse Sinu e-postile prinditava toote kujundusfailid. Seejärel tuleb Sul vaid toode alla laadida ja välja printida ning pidu võibki alata!

Tee nii:

  • lae toode alla, kasutades selleks Adobe Reader tasuta tarkvara
  • prindi välja soovitud leheküljed, valides printimise valikutest lehe suuruseks kindlasti originaal suuruse (actual size) ning kasutades valget paberit/kartongi grammkaaluga 200–300 g/m²
  • lõika topsid välja, voldi kõik küljed võrdselt ära ning seejärel liimi vajalikud küljed ja karbi põhi omavahel kokku
  • täida topsid kas popcorni või muude maiustuste, näksidega.

Kõiki tooteid saab tellida ka trükituna. Trükihind oleneb kogusest. Anna meile oma trükisoovist toote tellimisel teada ning teeme Sulle hinnapakkumise. 

NB! Vaata ka teisi Kassi teemalisi prinditavaid tooteid!

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted