Prinditavad topsiümbrised - Kass

Kassi teemalised topsiümbrised on mõeldud papptopside kaunistamiseks. Ümbrised valmivad kiiresti ja kergesti - vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

Toode koosneb kahest erinevast kujundusest. Saad valida endale just sobivaima või kasutada mõlemat korraga. Ümbrised sobivad 250 ml topsidele. 

Rohkem infot

100 toodet

2,50 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Tüdrukutele
Teema Kass
Värv Roosa

Rohkem infot

Prinditavate topsiümbriste kõrgus on 9 cm, ühel A4 lehel on üks ümbris. Topsiiümbrised on personaliseeritavad ehk täidetava tekstiväljaga. Nii saad igale topsile nime peale kirjutada.

See toode on müügiks digitaalsel kujul (pdf formaadis), mis tähendab, et toote ostul saadetakse Sinu e-postile prinditava toote kujundusfail. Seejärel tuleb Sul vaid toode alla laadida ja välja printida ning pidu võibki alata!

Tee nii:

  • lae toode alla, kasutades selleks Adobe Reader tasuta tarkvara
  • avades faili, saad tekstiväljaga topsiümbristele peale kirjutada sobiva teksti (nt nimed), seejärel salvesta
  • prindi välja soovitud leheküljed, valides printimise valikutest lehe suuruseks kindlasti originaalsuuruse (actual size) ning kasutades valget paberit/kartongi grammkaaluga 200–300 g/m²
  • lõika ümbrised välja, aseta topsi ümber ning liimi otsad omavahel kokku.


NB! Vaata ka teisi Kassi teemalisi tooteid!

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted