Prinditavad maskid - Loomad Vaata suuremalt

Prinditavad "värvi ise" maskid - Loomad

Prinditavad loomanägudega maskid sobivad hästi nii tänukingiks külalistele kui erinevateks sünnipäevamängudeks. Toode koosneb kuuest erinevast looma näoga maskist, mida on lastel võimalik ise ära värvida. Vali välja oma lemmik või kasuta kõiki maske koos.

Rohkem infot

100 toodet

5,50 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Tüdrukutele ja poistele
Teema Loomad
Värv Valge

Rohkem infot

See toode on müügiks digitaalsel kujul (pdf formaadis), mis tähendab, et toote ostul saadetakse Sinu e-postile prinditava toote kujundusfailid. Seejärel tuleb Sul vaid toode alla laadida ja välja printida ning pidu võibki alata!

Tee nii:

  • lae toode alla, kasutades selleks Adobe Reader tasuta tarkvara
  • prindi välja soovitud leheküljed, valides printimise valikutest lehe suuruseks kindlasti originaal suuruse (actual size) ning kasutades valget paberit/kartongi grammkaaluga 200–300 g/m²
  • lõika maskid, silmaaugud välja ning värvi maksid ära
  • paela/kummi kinnitamiseks, tee maskide äärtesse augurauaga augud
  • lisa maskidele pael või kumm ning maskid ongi valmis kasutamiseks!Kõiki tooteid saab tellida ka trükituna. Trükihind oleneb kogusest. Anna meile oma trükisoovist toote tellimisel teada ning teeme Sulle hinnapakkumise. 

NB! Vaata ka teisi Loomade teemalisi prinditavaid tooteid!

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted