Prinditavad öökullid Vaata suuremalt

Prinditav pliiatsikarp ja värvipilt - Mesilane

Prinditav Mesilase teemaline pliiatsikarp ja värvipilt on vahvaks kingituseks peokülalistele ja sünnipäevalapsele endale. Pliiatsikarp on kergesti kokkupandav ning see mahutab kaheksa väikest pliiatsit. Lisaks pliiatsikarbile, kuulub komplekti ka armas mesilaste teemaline must-valge joonistus. NB! Pliiatsid ei kuulu komplekti.

Rohkem infot

100 toodet

5,50 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Tüdrukutele ja poistele
Teema Mesilane
Värv Kollane

Rohkem infot

Toode koosneb kahest erinevast pliiatsikarbi kujundusest (2 x A4) ning ühest värvipildist (A4 suurus). Vali välja oma lemmik pliiatsikarbi kujundus või kasuta mõlemaid.

See toode on müügiks digitaalsel kujul (pdf formaadis), mis tähendab, et toote ostul saadetakse Sinu e-postile prinditava toote kujundusfailid. Seejärel tuleb Sul vaid toode alla laadida ja välja printida ning pidu võibki alata!

Tee nii:

  • lae toode alla, kasutades selleks Adobe Reader tasuta tarkvara
  • prindi välja soovitud leheküljed, valides printimise valikutest lehe suuruseks kindlasti originaal suuruse (actual size) ning kasutades valget paberit/kartongi grammkaaluga 200–300 g/m²
  • lõika pliiatsikarbid välja ning liimi vajalikud ääred kokku
  • lisa väikesed pliiatsid ning kingi igale külalisele vahva tegevus koju kaasa!

Kõiki tooteid saab tellida ka trükituna. Trükihind oleneb kogusest. Anna meile oma trükisoovist toote tellimisel teada ning teeme Sulle hinnapakkumise. 

NB! Vaata ka teisi Mesilase teemalisi prinditavaid tooteid!

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted