Prinditav komplekt - Lilled Vaata suuremalt

Prinditav komplekt - Lilled

Prinditav peokomplekt Lilled koosneb 5 erinevast tootest, mis muudavad Su pulma- või juubelipeo rõõmsaks ja meeldejäävaks!

Peoruumi ja -laua kaunistamiseks mõeldud tooted valmivad kiiresti ja kergesti! Vali välja sobiv kujundus, prindi ja lõika ning kaunista!

Rohkem infot

100 toodet

19,90 €

Lisainfo

Prinditav toode Jah
Sihtgrupp Täiskasvanutele
Teema Lilled
Värv Valge

Rohkem infot

Lillede teemaline komplekt koosneb järgmistest toodetest:

1. Lauaplaan - on A2 suurune plakat, kuhu on märgitud laudade kaupa kõik külaliste nimed ja istekohad. Kaunis viis igal külalisel oma istekoht leida. Lauaplaani soovitame asetada peoruumi sissepääsu lähedusse, et oleks kõigile külalistele nähtav. Ideaalselt sobib see nt molbertile. Lauaplaan personaliseeritakse Sinu soovidele vastavalt.

2. Lauanumbrid - neid läheb vaja peol, kus istumine on planeeritud erinevates väiksemates laudades. Nii saab iga laud omale numbri, mis on asetatud pildiraamiga laua keskele. Lauanumbreid kuulub komplekti 10.

3. Kohakaardid - on mõeldud asetamiseks iga istekoha juurde lauale.  Nii leiavad kõik külalised kergesti oma istekoha. Komplekti kuulub fail, kus kohakaardi nimelahter on tühi. Nii saad ise sobivad nimed peale kirjutada. Eritellimusena kujundame kõik kohakaardid ka nimelisena.

4. Menüü - kas igale taldrikule või lauale asetamiseks mõeldud menüükaardi sisu muudetakse vastavalt Sinu soovile.  Menüükaardi mõõdud on 50 x 200 mm.      

5. Tänukaart - on mõeldud peojärgseks tänusõnaks Teie külalistele. Kas soovite jagada sellega linki oma pulmapiltidele, saata kaardiga koos väike tänumeene või lihtsalt soojad sõnad peol osalemise eest. Tänukaardi mõõdud: 74 x 105 mm. Komplekti kuulub fail, kus tänukaardi nimelahter on tühi. Nii saad ise sobivad nimed kaardile kirjutada. Eritellimusena vormistame ka kõik kaardid nimelisena.

Selle komplekti kõik tooted on müügiks digitaalsel kujul (pdf formaadis), mis tähendab, et toote ostul, saadetakse Sinu e-postile prinditavate toodete kujundusfailid. Seejärel tuleb Sul vaid tooted alla laadida ja välja printida ning pidu võibki alata!

Tee nii:

  • lae toode alla, kasutades selleks Adobe Reader tasuta tarkvara
  • prindi välja soovitud leheküljed, valides printimise valikutest lehe suuruseks kindlasti originaal suuruse (actual size) ning kasutades valget paberit/kartongi grammkaaluga 200–300 g/m²
  • lõika tooted välja, vajadusel voldi kokku või aseta raami sisse.

Juhul kui soovid kogu komplekti valmiskujul ehk trükituna, palun anna sellest meile e-postile info@peodisain.ee teada! Teeme Sulle personaalse hinnapakkumise.

NB! Vaata ka sama Lillede teemalisi kutseid!

NB! Palun arvestada, et toote värvid digitaalsel kujundusfailil ning väljaprinditud versioonil võivad erineda!

Käesolevad kujundusfailid ja nende väljaprinditud versioonid on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud, ei algsel ega muudetud kujul, müüa ega jagada.

Seonduvad tooted